O nás

 
 
   Naše škola se hlásí k odkazu KOMBATAN Presas Style.   Jedná se o rodinný styl v rámci  filipínských bojových uměni (Arnis/Kali/Escrima), takže výuka probíha v menších skupinkách a v přátelském duchu. Čímž vytváříme alternativu k masovým komerčním stylům, které jsou v dnešní době tak časté. Postup studenta jako i  pochopení technik a principů je velice individuální. Z tohoto důvodu je třeba mít možnost věnovat každému potřebný čas, což v přeplněné tělocvičně není dost dobře možné.
 
   Věnujeme se výuce tradiční, léty prověřenou cestou, protože opravdový boj o život je povětšinou věcí velice agresivní a pro dnešního člověka v našich sociálních podmínkách až nepředstavitelnou. Tradiční výuka předána nám těmi, pro které byl boj o život téměř každodenním chlebem, kteří neuznávali změkčilé, pro efekt vymašličkované a od reality odtržené  techniky a principy, nám dává záruku spolehlivosti v mezních situacích.  
 
   Zaštiťuje nás mezinárodní federace IPMAF (International Phillippino Martial Arts Federation). Minimálně dvakrát ročně se účastníme mezinárodních seminářů v zahraničí vedených nejpřednějšími experty ve světě jako GGM Ernesto Presas Jr. (Filipíny), GM Walter Hubmann (Rakousko),Senior Master Randy Remolin (Itálie-narozený na Filipínách)  a mnoha dalšímy. Dále pak pořádáme v naší komunitě společné akce mimo KOMBATAN, jako kurz na střelnici , společenské akce apod. 
 
   Vzhledem k tomu, že v dnešní době se stres nevyhne takřka žádnému z nás, snažíme se udržovat pohodovou atmosféru, aby každý jeden z nás zde mohl nacházet útočiště před každodením shonem a rozvíjet se v oblasti bojových dovedností i mimo ni.